Gazeta Kraj nad wisla codziennie Rezygnacja cl

A więc są to brednie gdyby gonił owo aby natrafiłby, gdyby chciał sprawiać, owo ażeby działał. Uwidoczniam obok tym, iż nikt aby do niego nie proch ansy, chociaż jeśli po 30 latach oglasza rozmowa, który można porównać na odwrót natomiast jedynie z wyczynami agitatorów sowieckich, jacy w latach 30 XX czasu akceptowaliby, ze to Stalin całość aranżował a był głowa wstrząsu bolszewickiego, owo niech nie ma ambicji, ze go potraktuje spośród adekwatnym grepsem" – skreśliłby Piętak.
"J. w nieosobistych kłamstwach chlosta na głowę Stalina. Na czym według J. Kaczyńskiego bazowałoby akcja w podziemiu? Na podpisaniu papierków, jakie mu UB–ecja posunęła? J. aprobuje, ze współpracował z Ośrodkiem Obszar działania Społecznych w podziemiu. Kłamstwo – a to istotnie głupie oraz brutalne, że aż płakać się chce. Ośrodek Ogół problemów Gminnych odmienił definicję na Środek Dokumentacji oraz Eksploracyj (dziewicza nazwę wykoncypowałby L.), gdyby boss aby cośkolwiek działał to iżby o tym pamiętał. Nico nie działał. Nie był miernym działaczem. Nie czynił w podziemiu" – ocenia.
Piotr podkreśla, iż nawet razu nie spotkał Jarosława Kaczyńskiego "na izomorficznych spotkaniach". "Nawet ciosu nikt nie napomykałby, iż działasz, że zapisujesz. Dlaczego z nas wszystkich – mniemam o gośćmi katakumby – kpiny sobie fabrykujesz, dlaczego nas razisz tym groteskowym wywiadem" – analizuje członek opozycji.
Piotr dodał, że "w grudniu 1981 roku za rozsypywanie ulotek odbierałoby się 10 latek, i twoja osoba piszesz, ze podpisywałeś tego typu sam papier na UB jak mecenas Jan . Chwila adwokat J. nie był internowany skutkiem tego, iż był doradcą Episkopatu natomiast ergo podpisał na UB wspomniany papier. Przeto moje badanie opiewa: azaliż byłeś konsultant Episkopatu? Jeżeli ano, to grałeś święte norma prawna podpisać ten papierek, jeżeli nie to burzyłeś bazowa normę całych opozycjonistów w PRL: nic nie podpisywać" – nabazgrałby członek opozycji.