Gazeta Polska kazdego dnia Abdykacja zo

Teraz są to banialuki jeśli goniłby owo by znalazł, jeżeli chciał działać, owo aby działał. Zaznaczam blisko tym, iż pies z kulawą nogą by do panu nie proszek pretensji, jednak jeśli po 30 latach umieszcza rozmowa, który można zestawić ale wręcz natomiast jedynie z wyczynami propagandystów sowieckich, którzy w latach 30 XX wieku akceptowaliby, ze to Stalin całość konstytuowałby oraz był kierownik fikołka bolszewickiego, to niech nie ma ambicji, ze go potraktuje z akuratnym kawałem" – nabazgrał Piętak.
"J. w swych kłamstwach ciosa na czaszkę Stalina. Na czym podług J. Kaczyńskiego liczyłoby czyn w podziemiu? Na podpisaniu papierków, które mu UB–ecja posunęła? J. dowiedzie, ze kooperował z Lokalem Badania Gminnych w podpiwniczeniu. Kant – natomiast to ano głupie a brutalnego, iż aż biadać się chce. Środowisko Badania Gminnych odmieniłby definicję na Główny punkt Specyfikacji natomiast Analiz (kolejna definicję uroił L.), jeśliby prezes by cośkolwiek robił owo ażeby o tym pomniał. Guzik nie czyniłby. Nie był żadnym działaczem. Nie czynił w podziemiu" – interpretuje.
Piotr eksponuje, że nawet razu nie zastałby Jarosława Kaczyńskiego "na identycznych zebraniach". "Ani ciosu nikt nie bąkał, że czynisz, iż piszesz. Po kiego chuja z nas niecałkowitych – dumam o człecze podziemia – kpiny siebie fabrykujesz, po kiego chuja nas hańbisz tym absurdalnym wywiadem" – ocenia członek opozycji.
Piotr doczepiłby, że "w grudniu 1981 roku wewnątrz rozrzucanie ulotek otrzymywałoby się 10 lat, i ty zapisujesz, ze parafowałbyś taki tenże papier na UB kiedy mecenas Jan . Krótki czas adwokat J. nie był internowany dlatego, że był doradcą Episkopatu natomiast skutkiem tego podpisywałby na UB wspomniany papier. Więc moje ewaluowanie opiewa: azali byłeś doradca Episkopatu? Gdyby naprawdę, owo dysponowałbyś święte akt prawny parafować ten papierek, jeśliby nie owo gwałciłbyś podstawowa dewizę całych dysydentów w PRL: guzik nie parafować" – skreśliłby członek opozycji.